Penzion Tsport Votice

Penzion Tsport Votice

Penzion Tsport zvládne ubytovat až 22 hostů. Budete mezi nimi i vy? S Českou Sibiří jako na dlani nebudete vědět, který turistický cíl zdolat jako první. Zasportujete si v přilehlém sportovním centru a baterky dobijete v restauraci se zahrádkou. Na výběr máte 5 dvoulůžkových, jeden čtyřlůžkový a jeden šestilůžkový pokoj. Zarezervujte si jeden ze 7 pokojů dřív, než bude váš termín plný.

22 lůžek

příznivá cena

spol. kuchyňka

zdarma

klidné prostředí

Bowling, bar, restaurace

Dejte si něco dobrého v restauraci se zahrádkou. A pak se zabavte u bowlingu se 2 dráhami včetně mantinelů pro děti.

100m 100m 1 minutu pěšky 2 minuty pěšky

Tenis a Badminton

Zamilujte se do raketových sportů. Naběhněte na 3 antukové kurty a zahrajte si tenis. Prší? Zkuste kryté kurty nebo badminton.

100m 100m 1 minutu pěšky 2 minuty pěšky

Fitness a stolní tenis

Bojíte se, že na dovolené vypadnete z formy? Protáhněte tělo v menším fitness sále a udržte si kardio na špičkové úrovni.

100m 100m 1 minutu pěšky 2 minuty pěšky

Z Prahy do Votic dojedete přibližně za 50 minut, z Tábora ani ne za půl hodinu. Po bezplatném zaparkování auta přímo u penzionu se nahlaste na recepci ve vedlejším multifunkčním sportovním areálu. Ubytujte se, dejte si sprchu ve vlastním pokoji a pusťte se do plánování programu. Každý den můžete improvizovat podle počasí a nálady. Na pokojích najdete wi-fi zdarma třeba pro objevování tipů na výlety. A když bude venku škaredě, zajdete si na Plzeň a pizzu do 80 m vzdálené restaurace.

Pokoj 4 - pro 7 osob

31 m2

pro 7 osob

2x dvoulůžko

2x jednolůžko

sprchový kout

televize

Pokoj 4 si vyberte, pokud hledáte ubytování až pro 7 hostů. V největším pokoji penzionu se rozkládají 2 manželské postele a 2 oddělená lůžka. Navíc si můžete zažádat o přistýlku. Ideálnímu pokoji pro partu kamarádů nechybí vlastní sprcha a WC, televize a wi-fi zdarma. Lednici můžete opět použít ve společné kuchyňce.

Cena od 400 Kč

noc / pokoj